вверхвниз

Шторка для душу Kleine Wolke, штора для ванної кімнати 180 х 200 см
- Готово до відправки
- Код: D1-00524
400 ₴
+380 (95) 453-39-02
- +380 (68) 391-51-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Шторка для ванної кімнати від німецького бренду Kleine Wolke.
Оснащена водовідштовхувальним покриттям
Посилена перфорована смуга з 12 отворами для кріплення кілець,
Стрічка, що обтяжує в нижній кромці
Кільця для шторки до комплекту не входять!
Машинне прання до 40°C
Розмір: ширина 180 х висота 200 см
Матеріал: 100% поліестер.
Шторка виготовлена з легкого у догляді текстилю.
Практична у використанні та водонепроникна.
Країна виробник: Німеччина.
Ця шторка – яскравий акцент для ванної кімнати та чудове доповнення в інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Висота | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Колір | Білий |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Виробник | Kleine Wolke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шторки |
| Склад | поліестер// |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна виробника бренду | Німеччина |
| Довжина | 200 см |
| Вид шторки | Шторка для душу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





