вверхвниз
-25%28 днів
Дерев'яне блюдо таця Melinera 18,5 х 17,5 х 4,5 см, хлібниця
- Готово до відправки
- Код: D1-00532
200 ₴
150 ₴
+380 (95) 453-39-02
- +380 (68) 391-51-85
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дерев'яне блюдо таця від німецького бренду Melinera.
Виготовлений із дерева
Розмір: 18,5 х 17,5 х 4,5 см
Країна-виробник товару: Німеччина
Ідеально підходить для хліба, фруктів чи декорування приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MELINERA |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 45 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блюдо |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна виробника бренду | Німеччина |
| Кількість предметів шт | 1 шт |
| Вид | Один предмет |
| Бренд | Melinera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




